7 Gün Servis

7 Gün Servis
Telefon Bankacılığı İşlemleriniz için Zamanı Uzattık

Telefon Bankacılığı, bulunduğunuz yerden İktisatbank şubelerine gitmeye gerek kalmadan bankanızla güvenli bir şekilde iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir Dijital Bankacılık Kanalı'dır.

Zaman ve mekan derdi olmadan telefon olan her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Telefon Bankacılığı'nda konusunda uzman, güler yüzlü müşteri temsilcileri, hattın diğer ucunda, haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatlari arasında yardıma hazırdır.

Telefon Bankacılığı'ndan, Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'de hesabı bulunan ve hesap açtıran tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. müşterisi olmasanız da Telefon Bankacılığı  444 4 444'ten ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

İktisatbank müşterisi olmanız durumunda, hesaplarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapılabilirken diğer taraftan hesaplarınız veya kredi kartınız ile finansal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplarınız ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz veye taleplerinizi ilgili birimlere iletebilmeniz için saatlarimizi uzatarak haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.