Kobi Yatırıma Yönelik Faiz Destekli Kredi

Kobi Yatırıma Yönelik Faiz Destekli Kredi
Kobi Yatırıma Yönelik Faiz Destekli Kredi

Tüm finansman ihtiyaçlarınız için Cebinize Dost Kobi Kredi ürünlerimizden ihtiyacınıza en uygun kredi paketinizi seçebilirsiniz. Finansman ihtiyacınızı Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. yardımıyla karşılayabilirsiniz.

İmalat Sanayi (gıda dahil), enerji, denizcilik, bilişim hizmetleri sektörlerinde faaliyet gösteren işletmenizi büyütmek, modernize etmek, geliştirmek için finansman ihtiyacınız İktisatbank’tan.

Proje bazında kullandırılacak olan ve projenizin %70’i kadar kredilendirilebilecek olan kredinizin tamamının faizinin 6 Puanı KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanlığı tarafından karşılanıyor, 72 ay vade’ye kadar ve talebinize göre dilerseniz ilk 24 Ay Anapara ödemesiz Kobi Yatırım Krediniz İktisatbank’ta.

Ayrıca işletmelere özel avantajlı faiz oranlarıyla kullanımınıza sunulan bir diğer ürün ise işletme KMH,  çek, su, elektrik, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz hesabınızdan son ödeme gününde otomatik olarak ödenir, siz rahat edersiniz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.