SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

7 Gün Servis
Telefon Bankacılığı İşlemleriniz için Zamanı Uzattık

Telefon Bankacılığı, bulunduğunuz yerden İktisatbank şubelerine gitmeye gerek kalmadan bankanızla güvenli bir şekilde iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir Dijital Bankacılık Kanalı'dır.

Zaman ve mekan derdi olmadan telefon olan her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Telefon Bankacılığı'nda konusunda uzman, güler yüzlü müşteri temsilcileri, hattın diğer ucunda, haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatlari arasında yardıma hazırdır.

Telefon Bankacılığı'ndan, İktisatbank hesabı bulunan ve hesap açtıran tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca İktisatbank müşterisi olmasanız da Telefon Bankacılığı  444 4 444'ten ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

İktisatbank müşterisi olmanız durumunda, hesaplarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapılabilirken diğer taraftan hesaplarınız veya kredi kartınız ile finansal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplarınız ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz veye taleplerinizi ilgili birimlere iletebilmeniz için saatlarimizi uzatarak haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.