SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Altın ve Gümüş Havale
Sevdiklerinize Altın ve Gümüş Gönderme Farkı

Kıbrıs İktisat Bank Ltd. tarafından size sunulan yenilik ile hesabınızdan Altın Havalesi veya Gümüş Havalesi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Altın ve gümüş transferlerinizi kendi veya İktisatbankası çatısı altında bulunan diğer altın veya gümüş hesapları arasında gram olarak havale yapabiliyorsunuz. Hesabınızdan gerçekleştirmiş olduğunuz havale işlemi karşı tarafın hesabına aynı anda yansımaktadır.

Altın ve Gümüş havale ile dilediğiniz kişiye altın hediye edebilirsiniz. Altın günlerinde fiziki altın devri altın ve gümüş havalesi ile son buluyor.

İnternet Bankacılığı, ATM Bankacılığı, Telefon Bankacılığı 444 4 444 veya şubelerimiz aracılığı ile yapacağınız Altın Havalesi ve Gümüş Havalesi sayesinde güvenik sorunu, çalınma veya fiziki taşıma riski olmadan transferlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Altın ve Gümüş havalesi yaparak piyasadan daha uygun fiyata diğer para birimlerine çevirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Altın ve Gümüş Havale İşlemlerini nasıl yapabilirim?
Altın ve gümüş havalesi için bankamızda vadesiz olarak altın veya gümüş hesabınızın olması gerekmektedir. Vadesiz hesabınızın olması durumunda size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesinden, İnternet Bankacılığı'ndan veya Telefon Bankacılığı 444 4 444'ten havalenizi gerçekleştrebilirsiniz.

Eğer vadesiz altın veya gümüş hesabınız yok ise,  Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.şubesinden, İnternet Bankacılığı'ndan veya Telefon Bankacılığı 444 4 444'ten yeni altın veya gümüş vadesiz hesabı açabilirsiniz.