SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Ara Dönem Ödemeli Vadeli Mevduat Hesabı

Vadeli mevduat faiz oranlarındaki dalgalanmadan negatif etkilenmek istemeyen, orta vadeli yatırımdan hoşlanan müşterilerimiz için kurgulanmıştır.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat ürünümüz ile vade boyunca faiz değişikliğinden etkilenmeden sabit getiri güvencesi sizi bekliyor.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat ile vade sonu gelmeden belirlediğiniz ara dönemlerde düzenli faiz geliri elde edebilir, dilerseniz bu faiz gelirinizi bankacılık işlemleriniz ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

  • İki yıla kadar vade imkanı sunarken, uzun ve kısa vadeli hesabın bütün avantajlarını bir araya getirir.
  • Türk Lirası, EURO, USD ve GBP olarak hesap açılabilir.
  • 1 veya 2 yıl vadeli açılabildiği halde, her ay, 3 ay, 6 ayda yada yılda bir faiz ödeme seçeneği ile maaş benzeri düzenli gelir sağlar.
  • Vade sonu gelmeden ara dönem vade tercihinize göre düzenli faiz geliri elde edersiniz. Faiz tutarları ara ödeme günlerinde vadesiz hesabınıza aktarılır.
  • Elde ettiğiniz faiz gelirinizi isterseniz ihtiyaçlarınız için çekebilir, isterseniz diğer bankacılık işlemleriniz için kullanabilirsiniz.
  • Hesabın vadeden önce kapatılması durumunda, hesaba vadesiz mevduata verilen faiz oranı uygulanır ve dönemsel olarak ödenen faizler anaparadan düşürülmek suretiyle tahsil edilir.

Nasıl İşlem Yapabilirim?

Henüz Kıbırs İktisat Bankası Ltd.’de hesabınız yoksa size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesine geçerli bir kimlik belgesi ve adres teyit belgesi ile uğrayıp Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı açtırabilirsiniz.

Yeni Ara Dönem Ödemeli Vadeli Mevduat Hesabı mevduat hesabınızı ise İnternet Bankacılığı üzerinden açabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve talepleriniz için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.