SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

İktisatbank’ta Çalışmak
Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'de Çalışmak

Değerli Gençler,

KKTC Bankacılık sektöründe öncülük ettiği “ilk”lerle parametreleri belirleyen banka olan İktisatbank’ın bu güne kadar geldiği noktada insan kaynaklarına yaptığı yatırımın rolü büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız.

Sunduğumuz hizmeti beklenenin üzerine çıkartıp müşterilerimiz için hizmette fark yaratmak, kalite yarışında temel dayanağımızdır. Katılımcı Yönetim Yaklaşımı ile çalışanlarımızın bir ekip anlayışı içinde, ortak hedeflere doğru ilerlemenin bizi başarıya götüreceğine inanırız.  İşimizi en iyi yapmayı herşeyin üzerinde tutarız. İşimizi yaparken kendimize ve birbirimize duyduğumuz güven, sevgi ve saygı ile beraber iş ahlakı ilkelerine bağlı kalmak temel prensibimizdir. Sürekli eğitim ilkesi ile kendimizi geliştirmekten, yenilikleri takip edip uygulamaktan, doğrudan veya dolaylı olarak Türk Toplumunun eğitimine destek vermekten sevinç ve gurur duyarız.

İnsan kaynağımıza yönelik çalışmaların temelinde öncelikle çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri yatmaktadır. Çalışanlarımızın finans dünyası ile ilgili yetkinliklerini geliştirirken, yöneticilerimizin de değişen durumlarda  karar alma ve liderlik yetkinliklerini geliştiririz. İçinde bulunduğumuz coğrafyada ve öngörülebilirliğin azaldığı finansal piyasalarda, biz de deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek gözden geçiriyoruz. Kaliteli hizmet için teknolojiye önemli yatırımlar yapan Bankamız felsefesinde yeralan sürekli yenilenme misyonuyla sektörde öncü olmaya ve standartları belirlemeye kararlıdır.

Bu hedeflerimizi bizimle paylaşmak isteyen, yeni arkadaşları her zaman aramızda görmek isteriz. Uyumlu, verimli, sonuç odaklı ekip çalışmasına varım ve en iyisi olmak istiyorum diyorsanız gelin görüşelim.

Hepinize kariyer hayatınızda üstün başarılar dilerim.

Olgun Önal

Genel Müdür