SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

İktisatMobil Güvenlik
İktisatMobil Uygulaması'nda Güvenlik

Günümüzde yaygınlaşan Mobil Bankacılık kullanımı size bankacılık işlemlerinizde kolaylık sağlamaktadır. Mobil Bankacılık uygulamaları bazı güvenlik konularını beraberinde getirmektedir. Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. tarafından size sunulunan küçük önlemler ile bu risklerden korunmuş olacaksınız.

Altta yer alan uyarıları dikkatlice okumanız ve uygulamanız hesaplarınızın güvenliği açısından çok önemlidir. Her türlü bilgi ve destek için Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayabilirsiniz.

Tek kullanımlık SMS Şifresi;
Tek kullanımlık şifre uygulaması online bankacılık işlemlerinde yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.
Tek kullanımlık şifre, Mobil Bankacılık kullanımızı güvenilir bir şekilde yapabilmenizi sağlayan güvenlik uygulamasıdır.
Tek kullanımlık şifrenin bankacılık sistemimizde kayıtlı olan GSM numaranıza gönderilmesi sayesinde yanınızda şifre için herhangi bir cihaz taşımanıza gerek kalmamıştır.
Gönderilen SMS’i, 3 dakika içerisinde istenilen yere yazılmaması durumunda SMS geçerliliğini kaybetmektedir. Uygulamaya giriş yapabilmeniz için yeni tek kullanımlık şifre gönderimi yapılacaktır.
İktisatMobil uygulamasına girişlerinizde sorun yaşanmaması adına, cep telefon numaranızı değiştirmeniz durumunda hemen size en yakın İktisatbank şubesinden güncelleme yapmanız gerekmektedir.

Güvenlik Resmi;
İktisatMobil Uygulaması'na ilk girişinizde kullanıcı adı ve e-parolanızı girdikten sonra size gösterilecek resimler arasından kendinize özel güvenlik resminizi belirlemeniz istenecektir. Güvenlik resmi daha sonraki Mobil Bankacılık girişlerinizde parolanızdan sonra size gösterilecektir.
Resim daha önceden belirlemiş olduğunuz resim ise SMS ile gelecek olan tek kullanımlık şifre bilgilerinizi girerek İktisatMobil'e giriş yapabilirsiniz.

Cihaz Güvenliği;
Hesaplarınızın güvenliği açısından kullandığınız mobil cihazın ve cihaz üzerindeki yazılımın orjinal lisanslı olmasına özen gösteriniz. Yükseltilmiş hakları kullanabilmek üzere işletim sisteminde değişiklik yapan (iOS Jailbreak, Android Root Vs.) müşterilerimizin bu tercihlerinden doğabilecek finansal zararlarından bankamız sorumlu olmayacaktır.