SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
Para Yatırma

ATM'den Para Yatırma ile Zamandan Kazanın

ATM’den para yatırma konusunda yerel bankalar arasında lider konumda olan İktisatbank’ın Para Yatırmalı ATM sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

ATM Bankacılığı kullanarak ister kendi hesabınıza ister başkasının hesabına sıra beklemeden para yatırma işlemi gerçekleştirebilir, kendinize veya bir başkasına ait SmartCard Kredi Kartı borcunuza anında ödeme yapabilirsiniz.

ATM üzerinden para yatırma sırasında kartınızı yanınıza almayı unutmuşsanız dert etmeyin. ATM'den para yatırma sırasında kartınızın yanınızda olması artık gerekmiyor. Kartsız olarak para yatırma işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Para yatırma özelliği olan ATM'lerden zarfa gerek kalmadan paranızı yatırabilir ve ilgili tutarın anında hesabınıza veya kredi kartınıza yansımasını sağlayabilirsiniz.

Yatırım yapılan banknotların üzerinde herhangi bir cismin olmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıca banknotu ıslak, katlı veya yırtık olmaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan bir şekilde yatırım yapılmaya çalışılırsa ATM paranızı iade eder ve işleminiz başarılı bir şekilde sonuçlanmamış olur.
İlave butonu sayesinde yatırım işleminizi sonlandırmadan ilave yapabilirsiniz..

ATM kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ATM önünden ayrılmadan hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak konu hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.