SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
SmartCard Classic

SmartCard Classic Kredi Kartı ile Hayatı Kolaylaştırın

SmartCard Classic kredi kartınız ile ister nakit ister taksitli alışveriş yapabilirsiniz. SmartCard Classic kredi kartınız ile tüm İktisatbank ATM Bankacılığı'ndan nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. SmartCard Classic kredi kartı ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

SmartCard Classic Kredi Kartı yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar.

SmartCard Classic SmartPuan Hizmeti

Dünyanın her yerinde yer alan POS'larda ve üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde SmartPuan kazanma şansınız olacaktır.
SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi Smart Uçuş Hattı 444 4 444'ü arayarak "bol çarpanlı" şekilde uçak bileti almak için de kullanabilirsiniz.

SmartCard Classic CIP Lounge Hizmeti

SmartCard Classic sahibi olarak siz sadece 60TL karşılığında yararlanabileceksiniz. Dilediğiniz takdirde size eşlik edecek misafiriniz de 60TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 
Kredi Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kredi kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak haber veriniz.