SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
SmartCard Diamond

SmartCard Diamond Kredi Kartınızla Farkınızı Gösterin

Yüksek limitli ve prestijli SmartCard Diamond kredi kartınız ile hayallerinizi limitsiz yaşayın.

Tüm İktisatbank Şubeleri ve  ATM'lerinden nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.SmartCard Diamond kredi kartı ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yüksek nakit avans limitine sahiptir.

SmartCard Diamond SmartPuan Hizmeti

Dünyanın her yerinde yer alan POS'larda ve üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde SmartPuan kazanma şansınız olacaktır.

SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi "bol çarpanlı" şekilde istediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti almak için de kullanabilirsiniz. Uçak bileti hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve yetkili seyahat acentelerimizi öğrenmek için Telefon Bankacılığı 444 44 44'ü arayabilirsiniz.

SmartCard Diamond CIP Lounge Hizmeti

Son ekstre tutarınızın 3000 TL ve üzeri olması koşuluyla Bosphore CIP Lounge hizmetinden bir yılda 12 kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz... Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de giriş haklarınız dahilinde sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. Giriş haklarınızın dolması halinde siz ve misafirleriniz kişi başı 60 TL ücret ile hizmetten faydalanabilecektir.

Kredi Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kredi kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak haber veriniz.