SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

SMS Güvenlik Altyapısı
Güvenilir Telefon Bankacılığı

Yenilenen teknoloji ve artan hizmet kalitesiyle Telefon Bankacılığı şimdi çok daha güvenli. Müşterilerimize ait hesaplarının veya kişisel bilgilerinin güvenliği, Telefon Bankacılığında kullanılan yeni teknolojik alt yapı ile en üst seviyeye çıkartılmıştır.

Telefon Bankacılığı'na ulaşılması durumunda sizin hesap güvenliğiniz için size sorulan sorular dışında, müşteri temsilcilerimiz sistemimizde kayıtlı olan GSM numaranıza  SMS göndermekte ve anlık olarak güvenlik kontrolü yapılmaktadır.

Sms Doğrulama mesajları sizlerin şahsi telefonlarınıza gönderildiğinden, sizin yerinize bir başka kişi bilgi alamaz, finansal işlem gerçekleştiremez.

GSM numaranıza gönderilen SMS’i  görüşme sırasında hattı kapatmadan 3 dakika içerisinde, müşteri temsilcisi ile paylaşılması gerekmektedir. SMS doğru paylaşılmamış veya 3 dk'lık sürenin aşılmış olması durumunda SMS doğrulama mesajı geçerliliğini yitirmektedir.

Tekrar arama durumunda, yeni SMS Doğrulama mesajı gönderilmektedir. Gönderilen SMS Doğrulama Mesajları tek kullanımlıktır.

GSM numaranızın değişmesi veya çalınması durumunda mutlaka en yakın İktisatbank şubesinden GSM numaranızı güncellemeniz gerekmektedir.