SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
Telefon ile Alışveriş

Telefon ile Kartsız Alışveriş Zamanı

Telefon ile Kartsız Alışveriş (Mail order) kredi kartınızı fiziksel kullanım yapmanıza gerek kalmaksıznın ödeme yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Dünyanın her yerinden posta, telefon, fax ile sipariş verebilmenize olanak sağlamaktadır. Mağazaya gitmeye gerek kalmadan bir malın ısmarlanmasını ve alınmasını sağlar.

  • Mail order kullanarak, bankalar tarafından sağlanan sanal POS sistemlerinin, sabit ve sürekli giderlerinin sistemimizin genel giderlerine olan yükün azaltıyoruz
  • Mail order sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan ödeme gerçekleştirilemez.
  • Müşterilerimizden sipariş sırasında aldığınız kredi kartına ilişkin bilgileri ( numarası, vade tarihi, güvenlik numarası ) ve işlem tutarını Pos üzerinden tuşlayarak yapabilirsiniz.
  • Mail order ile müşteri sayısının artmasıyla kazancınızda artar. 
  • SmartCard kredi kartları, müşterilerimize imzasız işlem olanağı sağlamak amacı ile mail order işlemlerine açık olarak gönderilmektedir.  Mail order limiti kart limitine eşit ve kartın aktif olması ile mail order aktif olmaktadır. Mail order kullanımına kartınızı kapatmak istiyorsanız Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayayarak işlemlere kapatabilirsiniz.  GSM numaranız güncel değil ise güncellemek için size en yakın İktisatbank Şubesine şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • İmzasız işlemlerinizde İnternet Bankacılığı üzerinden kendinizin oluşturacağı kısıtlı limitler ile sanal kart oluşturabilir ve sanal kartınız ile imzasız işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.