SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
Sanal Kart İşlemleri

İnternet Bankacılığı'nda Size Özel Smart Sanal Kart

Smart Sanal Kart internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi daha güvenli gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Mevcut SmartCard kredi kartınıza bağlı bir ek karttır. Fiziki olarak sanal kart basılmadığından sadece kart numarası ve geçerlilik tarihi bulunmaktadır.

Smart Sanal Kart ile SmartCard kredi kartı üzerindeki kart numarası ve güvenlik numarası farklı olduğundan internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi çok daha güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kart limitinizi, gerçekleştirmeyi planladığınız alışveriş tutarı ile uyumlu belirlemeniz, işleminiz gerçekleştikten sonra kart limitinizi tekrardan iptal edebilmeniz, yeniden ihtiyaç duymanız durumunda aynı işlemleri tekrarlayabilmeniz güvenliğinizi en üst seviyeye çıkaran özellikleridir.

Smart Sanal Kart Başvurusu İçin;

  • SmartCard kredi kartı sahibi iseniz İnternet Bankacılığı'nı kullanarak anında sanal kartınızı oluşturabilirsiniz. Sanal kartınızı iptal etmek istediğinizde ise Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Henüz SmartCard kredi kartınız yoksa sitemizde bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurabilir, İktisatbank ATM'lerinden başvurular kısmından başvurunuzu yapabilir veya size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.