SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
ATM'den Fatura Ödemeleri

ATM Bankacılığı ile Geciken Faturalara Son

Her zaman en ileri teknolojiyi ve en ayrıcalıklı hizmeti müşterileriyle buluşturmayı ilke edinen İktisatbank Dijital Bankacılık Kanalları kurum fatura ödemleri için de kesintisiz servis dönemini başlattı. İnternet Bankacılığı’ndan sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin her bölgesine yayılmış olan ATM Bankacılığı ağımız ile 7 gün 24 saat ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve bu sayede faturalarınızın son ödeme tarihini kaçırıp faiz ödemezsiniz.

ATM Bankacılığı ile dilerseniz bankamızda bulunan hesabınızdan, dilerseniz  nakit olarak kurum fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankamız kanallarından gerçekleştirdiğiniz ödemelerde, karşı kurumun teknolojik altyapısına bağlı olarak, anında veya o günün sonunda  ödemeniz yansımış olacaktır.

ATM Bankacılığı ile kurum ödemelerinizi sıra beklemeden, ücretsiz olarak gerçekleştirmek için SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka Kartı sahibi olmanız yeterli olacaktır.

Kurum ödemelerinin yanı sıra para çekme, para yatırma, kredi kartı işlemleri ve diğer birçok finansal işleminizi sıra beklemeden gerçekleştirebileceğiniz ATM Bankacılığı ile yapabilirsiniz.