SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

SMS Bankacılığı ile Banka ve Kredi Kartı Şifresi

KKTC'de yine bir ilk; Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'den SMS Bankacılığı!

Smart Banka veya SmartCard Kredi Kartı şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4440'a kısa mesaj göndererek şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS ile Banka ve Kredi Kartı Şifresi Oluşturmak için İktisatbank SMS Bankacılığı Servisini kullanabilirsiniz. Yeni şifreniz cebinize gelsin!  


SmartCard Kredi Kartı Şifresi Örnek: "SIFRE 1234 1234567"

SmartCard Kredi Kartınız için yeni şifre almak veya varolan şifrenizi değiştirmek için Cep Telefonunuzun Kısa Mesaj Menüsüne (SMS) SIFRE yazıp Boşluk bırakın kendi belirleyeceğiniz(*) 4 haneli şifrenizi yazdıktan sonra boşluk bırakarak kredi kartınızın son 4 rakamını ve arkasındaki 3 rakamı (CVV2) yazıp kısa mesajla 4440'a(**) gönderin, şifrenizi anında oluşturun.


Smart Banka Kartı
Şifresi Örnek: "SIFRE 1234 1234"

Smart Banka kartınız için yeni şifre almak veya varolan şifrenizi değiştirmek için ise Cep Telefonunuzun Kısa Mesaj Menüsüne (SMS) SIFRE yazıp Boşluk bırakın kendi belirleyeceğiniz(*) 4 haneli şifrenizi yazdıktan sonra boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini yazıp kısa mesajla 4440'a(**) gönderin, şifrenizi anında oluşturun.

 

* Kart'larınız ve hesaplarınızın güvenliği için şifrenizi 19xx ile başlaması sistem tarafından engellenmektdir.
* Yurtdışı GSM hatları için +90 (548) 888 4440 numarasına kısa mesaj gönderilmelidir.

 

NOT: Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. tarafından gönderilen SMS'lerden ücret alınmamaktadır. Sizin göndereceğiniz mesajlarda ise ilgili GSM şirketinin ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Cep telefonu numaranız Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. sistemine kayıtlı değil ise size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesinden güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.