SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Mobil Bankacılık
Kuzey Kıbrıs’ın İlk Gerçek Mobil Bankacılık Uygulaması İKTİSATMOBİL

Gelişen her türlü teknolojiyi bir "çözüm" kanalı haline getirmek için çalışan İktisatbank, Mobil Bankacılık Uygulaması ile sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor. İktisatbank’ın Mobil Bankacılık Uygulaması ile bankacılık ürün ve hizmetlerine her yerden kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İktisatbank müşterisi olmasanız bile İktisatMobil uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz.

İktisatbank ürün ve hizmetlerine dair bilgilendirmeler, kur bilgileri, faiz oranları, size en yakın Şube&ATM bilgilerini izleme ve yol tarifi alma, kredi ve mevduat hesaplama işlemleri faydalanabileceğiniz işlemlerden sadece bazıları.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İktisatMobil uygulamasına sahip olduğunuz İnternet Bankacılığı kullanıcı bilgilerinizle giriş yapabileceğiniz gibi Kartlı Giriş özelliği sayesinde SmartCard Kredi Kartı ve SmartCard Banka Kartı bilgileriniz ile de giriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve e-parolanız ile yapacağınız ilk giriş işleminin ardından oluşturacağınız ÇizGir kodu ile hayatınıza bir kolaylık daha gelmiş oluyor. Artık kendinize özgü kodu çizerek İktisatMobil Uygulaması'na girebileceksiniz.

Bütün varlık bilgilerinizi özet halinde görebileceğiniz ana ekran ve kullanımı kolay finansal işlem menüleri sayesinde hesaplarınız ve kartlarınızdaki hareketleri izleyebilecek, transfer işlemlerini gerçekleştirebilecek ve yatırım kararlarınızı anında uygulamaya koyabileceksiniz.

Tüm bu özelliklerin yanısıra İktisatMobil'de yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Ayrıca uygulamanın kullandığı mobil data da siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dijital Bankacılık ailesinin en yeni üyesi Mobil Bankacılık Uygulaması hizmetinizde.

** İktisatMobil Bankacılık Uygulaması sizlerin talep ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yenilenmeye devam edecektir.

Mobil Bankacılık