SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
Kartsız İşlemler

ATM Bankacılığı'nda Kartsız İşlem Kolaylığı

Smart Banka ve SmartCard Kredi Kartı ile büyük bir bölümü para yatırmalı olan ATM Bankacılığı'nda kartlı olarak yapabileceğiniz bankacılık işlemlerinizin yanısıra kartsız olarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SmartCard veya Smart Banka Kartı sahibi olmasanız bile ATM Bankacılığı kartsız olarak kullanabilirsiniz.

Kartsız İşlem menüsünü kullanarak kendinize veya bir başkasına ait hesaba para yatırma işlemi gerçekleştirebilir, SmartCard Kredi Kartı borcunu sadece kart numarası girerek nakit olarak yatırabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe olarak müşterilerimizin hizmetine sunulan Kartsız İşlem menüsünü kullanmaya başlamak için Para Yatırma Özelliği bulunan ATM Bankacılığı klavyelerinde ‘GİRİŞ’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Üstün teknolojik özelliklerle donatılmış, Kıbrıs'ın en geniş işlem setine sahip ATM Bankacılığı'nı kullanın, İktisatbank'lı olmanın farkını yaşayın.

Kıbrıs'a yenilikleri ve teknolojiyi getirme misyonu ile çalışan İktisatbank'ın ATM Bankacılığı ile tanışmak ve KKTC'nin her bölgesinde yaygınlaşan kesintisiz hizmet ağından faydalanmak için sizi en yakın ATM'ye bekliyoruz. 

Üstelik tüm bankacılık işlemleri ücretsiz!