SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Kart Bilgileri ile Giriş
Kart Bilgileri ile İktisatMobil Uygulaması'na Giriş

İktisatMobil Uygulaması'na giriş yapmak için İnternet Bankacılığı kullanıcı ve e-parola’nızın olması yeterli. İnternet Bankacılığı kaydınız olmasa bile sahip olduğunuz SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka Kartını kullanarak, kart ile giriş seçeneğinden Kuzey Kıbrıs'ın ilk gerçek mobil uygulaması İktisatMobil'i kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kart ile giriş için yapılması gerekenler;

Kart ile giriş için uygulama ana sayfada bulunan e-parola ile giriş’i seçmenizin ardından açılan pencere ‘Kart ile’ giriş alanını seçmeniz gerekmektedir. Kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihinizi girdikten sonra sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza uygulamadan ayrılmadan gelecek olan SMS yoluyla gönderilecek olan 6 haneli güvenlik kodunu girerek kart ile girişinizi tamamlamış olacaksınız.

Kart ile giriş yaptıktan sonra yapılabilecek işlemler;

İktisatMobil kart ile giriş seçeneğinden kart borcunuzu ödeyebilir, kart bilgilerinizi görebilir, hesaplarınızı inceleyip hesaplarınız arası para transferleri ve döviz alım satım gibi birçok finansal işlem yapabilirsiniz. İktisatMobil uygulaması’nın zengin işlem setini  tam anlamıyla kullanabilmeniz için İnternet Bankacılığı kayıt işlemi yapmanız gerekecektir. İnternet bankacılığı kullanıcı adınızı ve e-parolanızı şubelerimizden kayıt yaparak alabilir veya İktisatbank İnternet Bankacılığına kart ile giriş yaparak kayıt işlemini kendiniz yapabilirsiniz. Oluşturacağınız kullanıcı adı ve e-parola uygulamaya girişte de kullanacağınız bilgiler olacaktır.

SmartCard Banka veya SmartCard Kredi Kartı sahibi olan herkes başvurusuz, onaysız KKTC'nin en hızlı ve güvenli İnternet Bankacılığı keyfini yaşayabilir.

*Güvenliğiniz açısından kart bilgilerinizi banka personeli dahil kimse ile paylaşmayınız. Güvenlik kodunuzun gönderildiği cep telefonu numarasının sistemde kayıtlı olması gerektiğinden herhangi bir numara değişikliği yapmanız halinde size en yakın İktisatbank şubesinden güncelleme yapmayı unutmayınız.